Teamindeling Jeugd 2018-2019 & trainen na afloop competitie

Onderstaand vinden jullie de teamindeling van de CMV en jeugdteams voor het seizoen 2018-2019.

Deze indeling is gemaakt door de jeugdcommissie in nauw overleg met de jeugdtrainers en –coaches en onder voorbehoud van mogelijke wijzigingen ten gevolge van zaken die wij nu niet kunnen voorzien.

Om de nieuwe teamleden met elkaar kennis te laten maken en als start van de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen starten we rond de meivakantie met het trainen in de nieuwe samenstellingen.

Het daarvoor gemaakte trainingsschema staat vermeld onder de (voorlopige) teamindeling.

 jeugdteamindeling18 19

Alle speelsters / spelers van de (huidige) onderstaande teams die niet vermeld staan in bovenstaand
overzicht, stromen komend seizoen door naar de Senioren. De indeling hiervoor wordt binnenkort bekend
gemaakt door de Technische Commissie,
-
Heren 3
-
Dames 4
-
Meisjes A1
-
Meisjes B1

 

Alle speelsters / spelers van de (huidige) onderstaande teams die niet vermeld staan in bovenstaand overzicht, stromen komend seizoen door naar de Senioren.

De indeling hiervoor wordt binnenkort bekend gemaakt door de Technische Commissie,

-          Heren 3

-          Dames 4

-          Meisjes A1

-          Meisjes B1

 

TRAINEN NA AFLOOP VAN DE COMPETITIE (vanaf 23 april 2018)

CMV niveau 5 en 3 nieuw

Donderdag 17.30 – 18.30 uur Andreashal Maasbracht olv Wouter, Roy, Wouter en Marjo

Op 26/4, 3/5, 17/5, 24/5, 31/5 let op in de meivakantie wordt gewoon getraind

Meisjes C nieuw

Dinsdag 24/4        18.00 – 19.15 uur  Linne (aangevuld met Lotte D., Julie, Juliette,Veerle E.)  olv Maxime (06-21409998), Joyce, Vera

Donderdag 26/4 18.30 – 20.00 uur Stevensweert olv Maxime en Denise

Dinsdag 1/5          18.00 – 19.30 uur  Linne

Donderdag 3/5 18.30 – 20.00 uur  Stevensweert

Hierna elke dinsdag (- 19.30) en donderdag (behalve Hemelvaart) t/m 31 mei

Meisjes B oud

Dinsdag 24/4   19.15 – 20.45 uur     Linne olv Bertin Terpstra en Jeannet Sampers

Meisjes B nieuw

Donderdag 26/4 18.00 – 19.30 uur Linne (aangevuld met Laura, Hanna, Aniek, Line) olv Bertin

Dinsdag 1/5 19.30 – 20.45 uur         Linne olv Roy Donders en Jeannet Sampers

Donderdag 3/5 18.00 – 19.30 uur   Linne olv Roy

Hierna elke dinsdag (vanaf 19.30) en donderdag (behalve Hemelvaart) t/m 31 mei

Meisjes A oud

Dinsdag 24/4 18.00 – 19.15 uur       Linne olv Thom Samson

Dinsdag 1/5 18.00 – 19.15 uur         Linne olv Thom

Vrijdag 4/5 19.30 – 21.00 uur           Linne olv Thom

Hierna volgens indeling en schema Senioren (_--> bekendmaking door TC)

Dames 4 oud

Maandag 23/4 en 30/4 18.30 – 20.00 uur     Maasbracht olv Richard

Donderdag 26/4 en 3/5 18.00 – 19.30 uur           Linne olv Richard

Hierna volgens indeling en schema Senioren (_--> bekendmaking door TC)

Heren 3 oud

Dinsdag 24/4 en 1/5 19.15 – 20.30 uur         Linne olv Job

Vrijdag 4/5 18.00 – 19.30 uur                         Stevensweert olv Edwin

                                                                                             

Hierna volgens indeling en schema Senioren (_--> bekendmaking door TC)

Login Form